Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI


www.sinop57tv.com bir SİNOP ÜMİT MEDYA A.Ş. [Kısaca Sinop 57 TV olarak anılacaktır] hizmetidir.


Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır.


www.sinop57tv.com web sitesini ziyaretiniz sırasında kişisel bilgilerinizi temin etmeniz beklenmektedir. Sizin tarafınızdan paylaşılan ve bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz www.sinop57tv.com ve sinop57tv tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.


Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan www.sinop57tv.com isimli internet sitesine verildiğinde kaydedilir. Tarafımızla Kullanıcı olarak paylaşacak olduğunuz her türlü veriniz kullanım şekil ve süreçlerinizin yürütülmesi amacıyla işlenmekte ve işleme amacının gerektirmesi durumunda tedarikçilerimiz ile ve usulüne uygun talep edilmesi halinde yetkili kamu, kurum ve kuruluşlar ile paylaşılabilmektedir. İşlenmekte olan kişisel verilerinize ve KVKK m.11’de sayılan haklarınıza ilişkin ayrıntılı bilgi için www.sinop57tv.com sitesinde yer alan Aydınlatma Metinlerini inceleyebilirsiniz.


www.sinop57tv.com, kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir: 


1. Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni ve onayı var ise, 2. www.sinop57tv.com ve Sinop 57 Tv’in kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla, 3. Kullanıcının, www.sinop57tv.com ve sinop57tv’den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla, 4. Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (iş birliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere, 5.Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir